x

DUYURU:


--2024 ZAMLI FİYATLARA GEÇİLMİŞTİR.--AŞIRI YOĞUNLUK SEBEBİYLE TELEFON ve WHATSAPP HATLARINA GEÇ DÖNÜŞ YAPILABİLİR.

--1 Ay süreyle acil iş kabul edemeyeceğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

 

Albüm Gönderimi hakkında

12.jpg (15 KB)
Albüm Gönderirken...

ziyaretçi.jpg (82 KB)

Fiyatları ve albüm siparişi vermek için bayi girişi veya bayi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bayi başvurunuz incelendikten sonra sisteme kaydettiğiniz telefon numarasından aranılarak onaylanacaktır. Bilgilerinizi eksiksiz doldurulmasına dikkat ediniz.

12.jpg (15 KB)

Albüm gönderimlerinde Albüm Gönder katagorisinden Set, Tek, Tek Aile ve 1-7 Sayfalı albümler' den yaptırmak istediğiniz albüm modellerini seçebilirsiniz

albdüm gönder.jpg (126 KB)

''Set Albümler'' 1 adet albüm ve 2 adet aile albümü içeren paketlerdir.

''Tek Albümler'' sadece 1 adet albüm içeren paketlerdir.

''Tek Aile Albümler'' 1 adet aile albümü içeren paketlerdir.

''1-7 Sayfalı Albümler'' az sayfalı tek ve aile albümlü ve sabit ebatlı paketlerdir. 

Albüm seçeneklerinde; modellerin hangi boyutta yapılabilirse o boyutlar seçenekler içerisine işlenmiştir.

12.jpg (15 KB)

Sitemiz E-ticaret sitesi mantığında sepete ekle prensibiyle çalışır. Sepetteki tüm siparişler aynı adrese gidecekse tüm siparişlerinizi ekleyip sepeti onaylayabilirsiniz.
Seçtiğiniz Albüm Modeli içerisindeki seçeneklerden  Albüm Ebatını, Kağıt Türünü, Kumaş Rengini, Dekota Seçeneğini, Sayfa Sayısını, Tasarım ve rutüş seçeneğini, Albüm üzerine yazılacakları, Font Seçeneğini ve Not seçenekleri mevcuttur. Not Seçeneği haricinde Tüm Alanlar doldurulması zorunludur, aksi halde sistem ilerlemenize izin vermez.
Fotoğrafları yükle seçeneği mavi buton olarak görünmesi gerekmektedir eğer yeşil veya farklı renk görünüyorsa sistem yüklemez veya hatalı yükler böyle bir durumda bizimle iletişime geciniz.
Fotoğraf yükleme yaparken Zipli dosya halinde yükleyebilir veya tek tek yükleme yapabilirsiniz, tek yükleme yaparken dikkat etmeniz gereken sayfa sıranıza göre yüklemiş olmanızdır. Zipli yükleme sadece albüm gönderimleri için geçerlidir; fotoğraf baskısı, poster , kanvas gibi ürünlerde fotoğraf olarak yüklenmesi gerekmektedir.

12.jpg (15 KB)uarı.jpg (217 KB)
12.jpg (15 KB)
secenekler.jpg (170 KB)

12.jpg (15 KB)

Sepet sayfasına geldiğinizde yeni siparişlerinizin burada gösterilir. Ürün fiyatı ve kişiselleştirme(ek sayfa,tasarımücretleri gibi...) ücretleri ile birlikte toplam fiyat burada görünür.
Firmamız tarafından verilen İndirim Kuponuna sahipseniz sepet bölümünde ''İNDİRİM KUPONU'' bölümüne kodu yazınız sistem otomatik işleme alacaktır ve en sonunda bakiyenizi gösterecektir.


sdepet.jpg (231 KB)

12.jpg (15 KB)

Siparişin Kargosunun yapılacağı adresi buraya yazmanız gerekmektedir. Adres kalıcıdır farklı adreslere gönderim yapacağınızda adres düzeltme kalemine tıklayıp düzeltebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.
Kayıtlı adreslerinizi hesap bilgilerinden veya bu bölümdeki çarpı butonundan silebilirsiniz.


adrddes.jpg (146 KB)

12.jpg (15 KB)

Kargo seçeneklerinde Kargo ücreti YURTİÇİ KARGO firmasının anlaşmamız sonucunda bize verdiği fiyattır. Fiyatta Firmamızın hiç bir kar oranı yoktur. 
Siparişlerini Firmamızdan teslim almak isteyen müşterilerimizden kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca Kargo ücretini müşterisine yani alıcı ödemeli göndermek isteyen müşterilerimiz ''kargo ücretini alıcı ödesin'' seçeneğini seçebilir.

Ödeme seçenekleri kısmınıda doldurduktan sonra  ön bilgi formunu onaylayıp ''SİPARİŞİ TAMALA'' butonuna tıklayıp siparişinizi bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz siparişlerin takip numarası, sipariş sonrasında size ekranda görünür ayrıca hesabınıza giderek siparişlerim bölümünden görebilirsiniz.

kargo.jpg (67 KB)
12.jpg (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.